O mně a mém projektu

Jmenuji se Ivana Kryllová. Zajímám se o dění ve společnosti a kultuře. K mé zálibě patří malování uhlem, ale především fotografování přírody kolem nás.

V poslední dekádě roku 2014 vznikl můj první studentský projekt kulturních stránek Kultura v hl. Praha jako nedílná součást k praktické části absolventské práce Zajištění kulturních potřeb občanů hl. m. Prahy. Stránky zahrnovaly nejen kulturní reportáže, ale také anonymní dotazníky. Rok po úspěšné obhajobě Absolventské práce v třetí dekádě roku 2015 byla spuštěna online fotografická galerie Kouzlo barevné fotografie, kde jsem především publikovala fotografické snímky z Botanické zahrady hl. m. Prahy a Zoologické zahrady hl. m. Prahy. Fotografická galerie je v současnosti stále živá, a je obohacována o další fotografické snímky z mnoha jiných malebných míst hlavního města. Velikou mírou k jejich úspěšnosti přispěla veřejná propagace (magazín Místní kultura).

V akademickém roce 2015/2016 jsem nastoupila ke studiu VŠRR v Praze. Nyní jsem ve 3. ročníku bakalářského studia / obor Bezpečnostní managament. Klíčovým tématem mé bakalářské práce je korupce v české společnosti. Po velmi dobré zkušenosti s projektem kulturních stránek, jsem k praktické části bakalářské práce spustila nový studentský projekt. Studentským projektem Korupce ve společnosti bych Vás velmi ráda pozvala k výzkumnému šetření, které jsem opět  koncipovala  prostřednictvím anonymních dotazníků v záložce Dotazníky. Pevně věřím, že i tento projekt si najde své příznivce, kteří se budou spolupodílet na novém výzkumném projektu.

Všem respondentům děkuji za spolupráci

S přáním pěkného dne Ivana Kryllová